Відпочинок з дітками недільної школи (пікнік)

Відпочинок з дітками недільної школи (пікнік) З нашими дітками (євангельської церкви м. Копичинці) ми кожного літа проводимо відпочинок на свіжому повітрі, можна сказати просто – пікнік. Діти це надзвичайно люблять, перепитують нас і не можуть дочекатися, коли настане той день. Якщо погана погода, то ми переносимо на інший день. Ми вже проводимо це четвертий рік. Діти різної вікової категорії це дуже люблять і вчителі теж. Ми практикуємо такий відпочинок для усіх діток церкви, а також для сусідських діток, однокласників, усіх бажаючих дітей, які не відвідують нашу церкву. І завжди є охочі.

Головне, щоби поєднати Слово Боже з іграми, поганяти дітей J, і звичайно, робити все через щире бажання, з любов’ю і радістю.

Напишу, як приклад, свій короткий план, за яким мені легко проводити дитячий пікнік недільної школи:

 1. Запитатися дозволу в пастора.
 2. Дізнатися кількість дітей (наприклад, 15).
 3. Кількість наставників (вчителі недільної школи чи молодь, яка зможе допомогти).
 4. Визначити місце проведення пікніку (парк, ліс, поляна, дитяча площадка). Бажано, щоб місце було відокремленим трошки від людей, щоб діти могли себе вільно поводити і їм ніхто не заважав. Кожного року вибирати різні місця відпочинку
 5. Визначити дату (наприклад, субота, 12 липня 2013 р., 0 17.00). Оголосити про пікнік на недільному служінні, передати усім, домовитися де зустрінуться усі дітки і коли їх потрібно забрати батькам.
 6. Скласти меню (наприклад, соки, печиво, фрукти (банани, виноград, кавун, дині, яблука), цукерки, сардельки (ми розпалюємо вогонь), кетчуп, майонез, хліб, вода…) А також взяти одноразову посуду, покривала, шампури, клійонку, салфетки, ніж, рушники, сірники, газети…
 7. Взяти ігровий інвертар (м’ячі, надувні кульки, пов’язки, поробки, ну все, що вам потрібно…)

Програма:

 1. 17.00 – 17.30 – співаємо пісні. Ми стаємо в коло, співаємо з рухами і без 5-6 пісень.
 2. 17.30 – 17.45 – молитва (моляться бажаючі).
 3. Багато ігор: 1) естафети; 2) Знайди скарб (Біблію); 3) на нитці з закритими очима відрізати запитання по Біблії і подарунки; 4) конкурс Золотих віршів в ігровій формі; 5) запитання по уроках протягом навчального року; 6) Симон сказав; 7) Біблійне лото і багато різних цікавих ігор.
 4. Дітки втомлені сідають, а ми їм показуємо лялькову виставу.
 5. Проводимо Біблійний урок.
 6. Сценка.
 7. Молитва за їжу, (яка вже має бути вся розкладена і хтось має за це відповідати, обслуговувати дітей, вогонь розпалений, можна смажити сардельки разом із дітками). Всю програму важливо розписати, щоб усі були задіяні, і щоб одному не було заважко).
 8. Спільна вечеря.
 9. Заключне слово до дітей, молитва усіх.

Усі дітки кожного року йшли додому задоволені, в нас не було негативних випадків, мабуть тому, що ми багато про це молимося. Це чудовий час євангелізації, дітки здружнюються, багато спілкуються, усміхаються, радіють приємній спільності. Божих благословінь!

На главную


Получайте свежие статьи прямо себе на почту.


Введите свой E-mail и нажмите на кнопку для подтверждения



Опубликовать в Google Plus
Опубликовать в LiveJournal
Опубликовать в Мой Мир
Опубликовать в Одноклассники
Вы можете оставить комментарий ниже.

Оставить комментарий

.
Рейтинг@Mail.ru Мальчишки и девчонки, а также их родители Каталог Христианских Ресурсов «Светильник»