Давайте познайомимось!

DSC_9291_ Всім привіт!

Моє ім’я Таня, я   вже  четвертий рік є членом церкви с. Струсів, Теребовлянського р-ну, Тернопільської обл.  Наша церква невеличка, нараховує близько 30 – ти членів. В нас благословенний пастор Стельмащук Петро Миколайович. Для нашої церкви великою радістю і підбадьоренням є наші дітки, яких на сьогоднішній день вже є 16, і це ще не все. Четверо  в дорозі, покищо вони під сердечком у своїх матерів. І це для нас є великим благословінням.

Таке служіння як недільна школа, функціонує у нас досить недавно. Ми почали проводити уроки літом  2010 року.  Починали просто, як вміли. В нас не було ні потрібної літератури, ні спеціальної освіти, але в нас було велике бажання розказувати дітям про Бога.  Недільна школа починалася з семи діточок. Зараз ця група складається з 10 дітей, віком від 4 – 8р. Деколи до нас приходять  двоє менших діток, для яких ми хочемо створити ще одну групу трішки пізніше.

Ми маємо зараз чотири вчителя недільної школи: Єндрис Юля, Пазірович Іра, Шпит Галя і я, Дзядек Таня.  Для підготовки уроків користуємось переважно вже готовими програмами, дещо імпровізуємо самі. Служіння з участю дітей у церкві, в основному  проводимо  на св’ята.  Літом шкілки в нас немає, тому, що ми робимо євангелізаційні виїзди на три дні, і наші дітки  по можливості всі з нами, тому вони разом з нами вчаться служити іншим діткам.

Наша недільна школа зростає кількісно, і зявляється потреба в просторішому класі. Плануємо почати молодшу групу, молимось за те, щоб придбати фланеограф.

Нам приємно буде познайомитись з іншими церквами, взнати, як Бог Вас веде в дитячому служінні.

Великих Божих вам і нам благословінь.

DSC_9346 DSC_6576 DSC_6432 DSC_6222 DSC_4930 DSC_4910 DSC_9192_

На главную


Получайте свежие статьи прямо себе на почту.


Введите свой E-mail и нажмите на кнопку для подтвержденияОпубликовать в Google Plus
Опубликовать в LiveJournal
Опубликовать в Мой Мир
Опубликовать в Одноклассники
Вы можете оставить комментарий ниже.

Оставить комментарий

.
Рейтинг@Mail.ru Мальчишки и девчонки, а также их родители Каталог Христианских Ресурсов «Светильник»