Привіт! :)

Привіт! 🙂

Хочу коротко написати про недільну школу м. Копичинці. Наша церква на даний час невелика – 35 чоловік. А тому і діток небагато – 9, а іноді приходять ще 5. Було більше дітей, але саме цього року деякі з них перейшли до молоді. Наша церква радіє, що вона зростає також і через молоді сім”ї, бо слава Господу, маємо багато малесеньких дітей.

Нещодавно церква побудувала ще одне приміщення, де ми будемо займатися з дітками, а поки що використовуємо сестринську кімнату. Маємо 4 вчителів недільної школи.

Дітки нашої церкви люблять брати участь у сліжіннях, розповідати вірші, співати, грати для Господа. Майже усі дітки вчаться грати на музичних інструментах (фортепіано, скрипка, гітара), вони щиро співають для слави Господа, а також люблять ходити на пікніки, літні табори, і навіть іноді допомагають нам у служінні в інтернаті с. Яблунів.

Радіємо і вдячні Господу, що можемо розповідати діткам про Ісуса, Його любов і молимося, щоб Господь зберіг їх від цього світу, спас і використав  для Своєї слави. 🙂

IMG_9456

На главную


Получайте свежие статьи прямо себе на почту.


Введите свой E-mail и нажмите на кнопку для подтвержденияОпубликовать в Google Plus
Опубликовать в LiveJournal
Опубликовать в Мой Мир
Опубликовать в Одноклассники
Вы можете оставить комментарий ниже.

Оставить комментарий

.
Рейтинг@Mail.ru Мальчишки и девчонки, а также их родители Каталог Христианских Ресурсов «Светильник»