Ісус любить тебе! або Господь – то мій Пастир

Тема уроку: Ісус любить тебе! або Господь – то мій Пастир.

Ціль уроку: закликати дітей, щоб вони прийшли до Ісуса (прийняли Його у своє серце, завжди говорили з Ним у молитві…)

Пісні: По горам високим Пастир мій іде…

Зацікавлення: лялькова вистава із Супер Книги ст. 516 (потрібно покривало, лялькові іграшки або просто м’які іграшки чи саморобні…, весело грати ляльками, можна вкінці, щоб ляльки співали пісню по темі чи говорили з дітками).

Або провести бесіду: що таке страх? Чого ви боїтеся: хтось собак, а хтось павуків, тараканів, злих людей, темряви, залишатися вдома на самоті…, коментуючи.

Основна частина: Мт. 18:11-14. Історія про Пастиря, 99 і 1 овечку (показувати на фланельці, яскраво розповісти, як пастух любив овечок, охороняв, як вони гралися на сонечку…, як одна нечемна заблукала, боялася, який страшний вовк був, ведмеді, як вона впала, злама лапку…. Дуже страшно. І як люблячий пастух сумував, хвилювався, шукав… А коли вовк хотів розірвати, то він врятував, взяв на руки, обняв і поніс додому…. Розповісти, що Бог нас дуже любить, кожного зокрема, такими, якими ми є, як добре бути з Ісусом…)

 Золотий вірш: «Господь – то мій Пастир! (Пс. 22:1). Можна прочитати увесь Псалом 22, поговорити… (Головне повторити на пам’ять хоча би 3 рази, добре, якби кожна дитина розказала на пам’ять, якщо дітей не багато (якщо це не в інтернаті, де 100 дітей слухають), то добре записати тему, ціль, Зол. вірш і Д. з в зошиті, а колись провести конкурси по Золотих віршах або перевіряти їх і давати нагороди за хороше введення зошита).

Запитання: правильне запитання і відповідь – руки вгору, не правильне  – хлопати… Або просто задавати запитання, а за правильну відповідь – приз…

Застосування: бесіда і вивчити маленький віршик:

Я – маленька овечка,

В мене – чисте сердечко,

Ісус – Пастир мій,

А хто твій?

Молитва.

Домашнє завдання.

 Підготувала: Рак Інна, м. Копичинці, kulbabka_@ukr.net

На главную


Получайте свежие статьи прямо себе на почту.


Введите свой E-mail и нажмите на кнопку для подтвержденияОпубликовать в Google Plus
Опубликовать в LiveJournal
Опубликовать в Мой Мир
Опубликовать в Одноклассники
Вы можете оставить комментарий, или Трекбэк с вашего сайта.

Оставить комментарий

.
Рейтинг@Mail.ru Мальчишки и девчонки, а также их родители Каталог Христианских Ресурсов «Светильник»