Ведмідь Міша. (Історії життя)


Ведмідь Міша. (Історії життя) Ведмідь Міша. Короткі історії з життя малих і великих.

Пильнуйте та моліться, щоб не впасти в спокусу.

Письменник Ернест Томпсон (1860-1946) роками мандрував у безмежних канадських лісах, як захоплений прихильник і терплячий спостерігач за природою, ”Чорний вовк” – так він часто підписувався і так само, як відлюдник, мандрував серед неприборканих і ще не зачеплених цивілізацією рівнин і гір Канади. Його захоплюючі книги були перекладені на ряд мов і багато відкрили очі і нове бачення великої майстерні могутнього Творця. Деякі його книги були видані і чеською мовою. З однієї, яка називається “Сліди в глушині”, запозичено наступну розповідь – ілюстрацію.

Ведмідь Міша.

Ви знаєте, як власне виникло слово “ведмідь” ? Так, від того, що цей молодець відає, де мед або знає, який смачний мед: вед-мідь. Мисливець Лан Келлуап знайшов двох ведмежат і утримував їх у себе. Найбільше радості йому приносив Міша, який , як справжній потомок ведмежого роду дуже любив мед. Він дуже швидко навчився  розуміти, мисливця, коли той гукав : Мішо, мед! Мішо, мед!” .Він дуже любив і вміло ласував солодким делікатесом. Однак мисливець Лан якось у  хвилину слабкості продав своїх любих ведмедиків; і для  Міші, який виріс вже у сильного ведмедя –молодця, настали погані часи. Його надовго прив’язали до стовпа ланцюгом, усіляко мучили аж доти, доки  одного разу йому не вдалося втекти на свободу. З нього виріс жорстокий ведмідь Монарх, який став страховиськом для пастухів. Він міг убивати овець і велику рогату худобу. Та одного разу ведмедя, якого всі боялися, впіймали. Пряму атаку мисливці завжди програвали . Великий ведмідь був хитрим і сильним. Але мисливці були підступними: вони змогли його піймати на його улюблені ласощі – на мед. Вони поставили великі пастки. Запах меду  його й заманив, він поласував досхочу, але тяжкі щелепи пастки впали, і ведмедя було піймано. Проте він зміг собі зарадити.  Могутніми ударами своїх лап він розтрощив кілька  колод і знову  вибіг на свободу. Він зміг уникнути усіляких небезпек, але ніколи не переміг запаху та смаку меду. Так само він міг дати раду усіляко зміцненим пасткам, у які потрапляв. Та  одного разу він не вибрався з пастки. Це було тоді, коли підступні мисливці додали до меду снодійний порошок. Ведмідь-ласун заснув посеред пастки, потім його зв’язали і відтягнули в полон з якого він уже не вибрався.

Чи ви знаєте, яку історію, це нам нагадує? Про це нам розповідає 16 розділ книги Суддів. Сильний, самовпевнений Самсон нарешті все ж таки потрапив у полон. Ворог людських душ – диявол – хотів би, як мисливець, піймати нас.

Підготувала: Понтус  Оля, Тернопіль, kotuk_82@mail.ru

На главную


Получайте свежие статьи прямо себе на почту.


Введите свой E-mail и нажмите на кнопку для подтвержденияОпубликовать в Google Plus
Опубликовать в LiveJournal
Опубликовать в Мой Мир
Опубликовать в Одноклассники
Вы можете оставить комментарий ниже.

Оставить комментарий

.
Рейтинг@Mail.ru Мальчишки и девчонки, а также их родители Каталог Христианских Ресурсов «Светильник»