Колесо історії

Колесо історії Колесо історії

Місце з Біблії: Буття 1.

Кожній дитині буде потрібно:
• 2 кола з цупкого паперу діаметром 14 см;
• канцелярська кнопка;
• ножиці, лінійка і фломастери.

Перед розповіддю:
Розділіть одне коло на сім рівних сегментів (для кола діаметром 14 см довжина верхньої лінії кожного сегмента становить приблизно б см). Визначте і відмітьте центр іншого кола. Поставте точку на зовнішній лінії кола, відміряйте від неї 5,5 см. За допомогою лінійки
з’єднайте ці точки з центром кола. Від краю кола відміряйте відстань 4 см по бічних лініях утвореного сегменту. З’єднайте ці точки лінією. Виріжте утворений чотирикутник. З правого боку від вирізаного сегмента відріжте тоненьку смужку (зліва для лівшей).
Перше коло розмістіть під другим і зафіксуйте в центрі за допомогою кнопки. Прокрутіть по колу так, щоб через вирізаний сегмент було видно всі сім сегментів нижнього кола. Напишіть “1” внизу одного сегмента нижнього кола. Продовжуючи крутити коло за годинниковою стрілкою, проставте відповідно цифри 2,3,4,5,6 і 7.

Під час розповіді:
В кінці опису кожного дня зупиніться і попросіть дітей намалювати простий малюнок того, що створив Бог (переконайтесь, що секція, яка відповідає першому дню творіння, позначена цифроюі і т. д.). Описуючи сьомий день, запитайте дітей, як би вони описали Бога на відпочинку. На верхньому колі напишіть вірш з Біблії.
Вірш з Біблії: “І побачив Бог усе, що вчинив. І ото, – вельми добре воно!” (Буття 1:31).

koleso-istoriyi_01

koleso-istoriyi_02


Получайте свежие статьи прямо себе на почту.


Введите свой E-mail и нажмите на кнопку для подтвержденияОпубликовать в Google Plus
Опубликовать в LiveJournal
Опубликовать в Мой Мир
Опубликовать в Одноклассники
Вы можете оставить комментарий ниже.

Оставить комментарий

.
Рейтинг@Mail.ru Мальчишки и девчонки, а также их родители Каталог Христианских Ресурсов «Светильник»